Małe AGD odkurzacze

Odkurzacz Samsung NaviBot CornerClean

Prawdziwa gratka dla leniuchów z alergią na odkurzanie – Samsung na swojej stronie samsung/agdrtv24.pl prezentuje nową odsłonę odkurzacza NaviBot CornerClean, który wyręczy każdego wygodnickiego i odkurzy mieszkanie bez niczyjej pomocy.

Odkurzacz Samsung NaviBot CornerClean 2
Odkurzacz Samsung NaviBot CornerClean 2 (źródło: www.samsung.com)

Odkurzacz-robot korzysta ze specjalnych szczotek, które dokładnie odkurzają w miejscach trudno dostępnych, takich jak narożniki. Odkurzacz tworzy wirtualną mapę domu, dzięki czemu można dokładnie zaplanować trasę sprzątania.  Dodatkowo, w przypadku niskiego stanu baterii, samoczynnie powraca do stacji dokującej, a po doładowaniu wznawia przerwane sprzątanie.

Odkurzacz jest również wyposażony w funkcję Virtual Guard pozwalającą na wyznaczenie stref specjalnej ochrony, w celu uniknięcia uszkodzenia delikatnych wartościowych przedmiotów. NaviBot posiada trzy czujniki położenia, gwarantujące zatrzymanie urządzenia w przypadku wykrycia spadków takich jak np. schody. Odkurzacz automatycznie dostosowuje pobór mocy do czyszczonej powierzchni. Została w nim także zastosowana technologia wyciszająca Air Path umożliwiająca oglądanie telewizji i rozmawianie w trakcie odkurzania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *