Małe AGD roboty

Wielofunkcyjny robot kuchenny od Moulinex

Już sama nazwa sugeruje, że mamy do czynienia z czymś niezwykłym – robot Masterchef to robot planetarny. Ma mnóstwo funkcji i doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Z powodzeniem zastąpi kilka standardowych urządzeń kuchennych. Do tego dzięki pięknej kolorystyce i ciekawemu wyglądowi może śmiało stać się dekoracją kuchni.

Wielofunkcyjny robot Masterchef Moulinex
Wielofunkcyjny robot Masterchef Moulinex
(zdjęcie ze strony producenta)

Planetarny robot wielofunkcyjny Moulinex w mocnym, rubinowym kolorze to propozycja od firmy Moulinex. Nazwa planetarny wynika z planetarnego ruchu głowic: takie rozwiązanie zapewnia bardzo dokładne mieszanie i wyrabianie ciast. To niezwykły pomocnik w kuchni. Jest solidny i stabilny, ma moc 900W oraz bardzo bogate wyposażenie.

Może miksować, ucierać i ubijać – dzięki sześciostopniowej regulacji prędkości, kilku wymiennym nakładkom (w tym hak do wyrabiania ciasta na chleb) oraz misce o pojemności 4 litrów poradzi sobie z każdym rodzajem ciasta, a także błyskawicznie ubije śmietanę czy pianę z białek. Dodatkowo robot wyposażony jest w szatkownicę z trzema nakładkami oraz półtoralitrowy blender. Dużą zaletą jest też to, że Masterchef jest również maszynką do mielenia mięsa oraz sokowirówką. Tak bogate wyposażenie sprawia, że wiele sprzętów staje się zbędnych. Jeden robot zastąpi je wszystkie, a przy tym zajmie mniej miejsca w kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *