Małe AGD roboty

Nowoczesne i inteligentne roboty kuchenne

W dzisiejszych czasach roboty kuchenne przestały być przejawem luksusu, a stały się niezastąpionym urządzeniem w każdej kuchni. To właśnie roboty kuchenne podnoszą komfort i jakość naszego codziennego życia, pomagają przyrządzić smaczne i zdrowe potrawy, a także ułatwiają prowadzenie zdrowego stylu życia. Na szczególną uwagę zasługują dwa urządzenia. Jednym z nich jest Speedcook, a drugim Styline – robot marki Bosch.

 

Wielofunkcyjny robot kuchenny SPEEDCOOK

Robot kuchenny Speedcook
Robot kuchenny Speedcook (zdjęcie ze strony producenta)

Speedcook to urządzenie nowej generacji, służące do siekania, wyrabiania ciast, gotowania, w tym także gotowania na parze. To urządzenie, które może być jednocześnie malakserem, maszynką do mielenia, blenderem, mikserem, shakerem, wagą kuchenną, urządzeniem do gotowania, a nawet inhalatorem. Zdecydowaną zaletą Speedcook’a jest to, że można w nim wykonywać kilka czynności jednocześnie, np. mieszać i gotować, co znacznie skraca czas przygotowania różnych potraw, w tym zup, kremów, sosów, czy marmolad. W speedcooku przygotujemy np. ciasto na pierogi, jednocześnie farsz do nich, pasty kanapkowe, koktajl i całą masę innych smakołyków. Zaletą urządzenia jest także nowoczesny design, klasyczne i stylowe wzornictwo oraz bardzo estetyczne wykonanie.

Robot kuchenny STYLINE BOSCH

Robot kuchenny Styline Bosch
Robot kuchenny Styline Bosch (zdjęcie ze strony producenta)

Styline marki Bosch to urządzenie, które już w pierwszych dniach swojej obecności na rynku zdążyło oczarować miliony użytkowników na całym świecie i to nie tylko wspaniałym designem, ale także nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Robot kuchenny Boscha mieli, miesza i zagniata, a także rozdrabnia, ubija i wyciska. Dużą zaletą urządzenia jest to, że posiada 7-stopniową regulację prędkości, funkcję pracy pulsacyjnej oraz funkcję stand-by. Jest prosty w obsłudze i niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *