Dom

Na czym polega wyjątkowość ekspresów De’Longhi?

Marka De’Longhi nie tylko dba o najwyższą jakość swoich produktów, ale także wytycza nowe trendy w światowym designie. Ekspresy zachwycają nie tylko koneserów kawy, ale też amatorów napojów kawowych. Ponadto produkty tej firmy były niejednokrotnie nagradzane za funkcjonalność i unikalne wzornictwo. Jakie technologiczne innowacje oferują automatyczne ekspresy do kawy De’Longhi?

Ekspresy do kawy
Ekspresy do kawy firmy De’Longhi

 1. Optymalne ciśnienie podczas parzenia kawy umożliwia wydobycie z ziaren esencji smaku, dlatego dzięki ekspresom De’Longhi można delektować się espresso o intensywnym i bogatym aromacie.
 2. Temperatura parzenia kawy jest niezwykle istotna. Nowoczesny system grzewczy Termblok, wykorzystywany we wszystkich ekspresach automatycznych De’Longhi, sprawia, że kawa espresso, jak i kawy mleczne zachowują maksimum aromatu i smaku.
 3. Stopień zmielenia kawy można dostosować do osobistych preferencji. Żarnowy młynek ma 13 poziomów mielenia kawy, co umożliwia personalizację stopnia zmielenia ziaren. W ten sposób można przygotować pyszne espresso z różnych odmian kawy.
 4. Wyjmowany blok zaparzający sprawia, że czyszczenie wnętrza ekspresu staje się niezmiernie proste. Nie trzeba stosować chemicznych środków czyszczących. Wystarczy wypłukać blok pod bieżącą wodą, a to dzięki odpowiedniej konstrukcji i kompaktowym wymiarom modułu.
 5. Bezprzewodowy system zaparzający sprawia, że każda filiżanka espresso urzeka smakiem świeżej kawy i aromatycznej warstwy cremy.

  Ekspres do kawy
  Ekspres do kawy w kuchni
 6. Funkcjonalność i wygoda użytkowania – De’Longhi ekspres przygotuje dla ciebie wymarzoną kawę ze świeżych ziaren, ale również przyrządzi napar z wykorzystaniem kawy mielonej. I to wszystko za jednym dotknięciem przycisku.
 7. Najlepsza jakość i wysoka personalizacja – możesz dostosować smak, objętość i temperaturę napojów kawowych do własnych preferencji. Pełnię smaku każdej odmiany ziaren wydobędzie technologia wstępnego parzenia.
 8. Proste czyszczenie i konserwacja – ekspres ciśnieniowy De’Longhi ma automatyczny proces czyszczenia i odkamieniania. Wszystkie części urządzenia można łatwo czyścić i konserwować, co gwarantuje długotrwałe korzystanie ze sprzętu.

Więcej na temat ekspresów do kawy De’Longhi można przeczytać pod poniższym adresem internetowym: http://www.delonghi.com/pl-pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.