Ogrzewanie i klimatyzacja

Urządzenia grzewcze marki JUNKERS

Firma JUNKERS od ponad wieku jest producentem urządzeń grzewczych. Nazwa JUNKERS nierozerwalnie kojarzy się z gazowymi przepływowymi podgrzewaczami wody, kotłami grzewczymi, zasobnikami ciepłej wody użytkowej, pompami ciepła i techniką solarną. Niezawodność solidnych produktów marki JUNKERS i profesjonalne wsparcie zaowocowały uznaniem wśród klientów i renomą wśród innych marek urządzeń grzewczych.

Kotły grzewcze marki Junkers
Kotły grzewcze marki Junkers

Firma JUNKERS zapewnia fachowe doradztwo w Autoryzowanej Sieci Sprzedaży, sprawny montaż zakupionego urządzenia przez Autoryzowanego Instalatora, bezpłatne uruchomienie urządzenia przez Autoryzowany Serwis oraz możliwość zawarcia umowy serwisowej, która zapewnia stałą opiekę serwisanta. To od klienta zależy, jak będzie wyglądał jego dom. Jednak marzenia muszą przybrać realne kształty, dlatego projektowanie instalacji grzewczej najlepiej zlecić fachowcom, a pomocy w wyborze odpowiedniego urządzenia grzewczego należy szukać u Autoryzowanego Sprzedawcy JUNKERS.

Nie jest łatwo wybrać właściwe urządzenie grzewcze (sprawdź) do domu, funkcjonujące przez lata. Jeszcze trudniej odpowiednio je zainstalować i zaprogramować. Poradą i pomocą w tej materii służą Autoryzowani Instalatorzy. O właściwe pierwsze uruchomienie urządzenia grzewczego i jego późniejszą konserwację może zadbać Autoryzowany Serwis JUNKERS. Kontaktując się z nim, można również podpisać umowę przedłużenia gwarancji na zakupione urządzenie grzewcze. Podstawowa gwarancja na urządzenia grzewcze marki JUNKERS udzielana jest na okres dwóch lat od dnia zakupu lud od dnia uruchomienia urządzenia.

Dodatkowa gwarancja na urządzenia marki JUNKERS
Dodatkowa gwarancja na urządzenia marki JUNKERS

Warunkiem udzielenia gwarancji podstawowej jest: zakup i użytkowanie urządzenia na terenie Polski, posiadanie dowodu zakupu, montaż urządzenia przez Autoryzowanego Instalatora JUNKERS oraz pierwsze uruchomienie urządzenia dokonane przez Autoryzowany Serwis. Na wybrane urządzenia grzewcze marki JUNKERS można uzyskać dodatkową gwarancję – nawet do pięciu lat. Oferta dotyczy konwencjonalnych i kondensacyjnych gazowych kotłów grzewczych (o mocy poniżej 100 KW), przepływowych gazowych podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej oraz pomp ciepła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *