akcesoria ogrodowe OGRÓD ogrody i trawniki zielone aranżacje

Zabawki do ogrodowych basenów

Dmuchana bramka do basenuMasz piękny ogród, a w nim basen? A może zdecydowałaś się na dmuchany basenik dla dzieci? Niektórzy wybierają opcję tymczasową, czyli kupują basen rozporowy albo stelażowy, który można schować w sezonie jesienno-zimowym, by rozstawić, gdy promienie słońca zaczną solidnie przygrzewać. Nieważne, jaki basen znajduje się w twoim przydomowym ogrodzie. Istotne jest to, co do tego basenu dokupić, by urozmaicić zabawę w pluskanie.
Zabawki do wody

Materac dmuchany
Materac do pływania DeLuxe; źródło: www.praktiker.pl.

Bez wątpienia basen w ogrodzie sprawia, że w letnie dni możemy ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas. Któż nie lubi ochłodzić się w wodzie, gdy na dworze skwar? Wielu ludziom wystarcza sama przyjemność poleżenia czy popływania w basenie. Inni wolą czynny wypoczynek w wodzie, dlatego chętnie pograją w piłkę. Dzieci są bardziej wymagające i często wymuszają wręcz na dorosłych dokupienie do basenu dodatkowego asortymentu. Zwykła piłka plażowa może nie wystarczyć. Co można dokupić, by uatrakcyjnić zabawę w przydomowym basenie?

Materac dla dzieci
Materacyk Hello Kitty; źródło: www.praktiker.pl.

Wybór jest szeroki. Od piłek plażowych poprzez materace do pływania, kończąc na zabawkach dmuchanych. Co można kupić do basenu? Kółka ratunkowe, aligatory dmuchane, pontoniki, dmuchane bramki do gry w piłkę wodną lub nożną, siatkówkę wodną, pływającą koszykówkę, dmuchany worek treningowy, ślizg wodny, deski do pływania, pływające platformy dmuchane, rękawki na ramiona, cały zestaw dla małego nurka – maskę, rurkę i płatwy. Atrakcją dla maluchów może być też zestaw rybek do łowienia (na magnes) wraz z wędką. Możliwości jest naprawdę wiele. Trzeba jednak pamiętać, by kupować zabawki z atestem, by były one bezpieczne i dostosowane do wieku dzieci.