Ogrzewanie i klimatyzacja

Gwarancja na urządzenia grzewcze marki JUNKERS

JUNKERS to znany producent gazowych urządzeń grzewczych, cieszący się ponad stuletnią tradycją i zaufaniem klientów. W ofercie marki Junkers znajdują się kotły gazowe (jedno- i dwufunkcyjne), przepływowe podgrzewacze wody oraz pompy ciepła do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Zaawansowana technologia i wysoka jakość oferowanych produktów służą energooszczędności i są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku.

Nawet do pięciu lat gwarancji na urządzenia grzewcze marki JUNKERS
Nawet do pięciu lat gwarancji na urządzenia grzewcze marki JUNKERS

Gwarancja na urządzenia grzewcze marki JUNKERS standardowo udzielana jest na okres dwóch lat, licząc od dnia zakupu lub uruchomienia. Aby uzyskać dwuletnią gwarancję na urządzenie, należy zakupić je na terenie Polski, posiadać dowód zakupu (paragon, faktura), dokonać instalacji urządzenia przez Autoryzowanego Instalatora JUNKERS lub nieautoryzowanego instalatora posiadającego uprawnienia gazowe typu E oraz po raz pierwszy uruchomić urządzenie grzewcze przez Autoryzowany Serwis. Na wybrane urządzenia grzewcze marki JUNKRES okres gwarancji może ulec przedłużeniu nawet do pięciu lat. Pięcioletni okres gwarancji obejmuje m.in. takie urządzenia, jak: pompy ciepła, przepływowe gazowe podgrzewacze ciepłej wody użytkowej oraz kondensacyjne i konwencjonalne gazowe kotły grzewcze.

Warunkiem przedłużenia okresu gwarancji do pięciu lat na zakupione urządzenie grzewcze jest spełnienie kryteriów uprawniających do dwóch pierwszych lat gwarancji oraz zlecenie płatnego przeglądu technicznego urządzenia przez Autoryzowany Serwis w ciągu trzech ostatnich miesięcy trwania podstawowego okresu gwarancyjnego. Autoryzowany Serwis JUNKERS dokonuje płatnego przeglądu technicznego urządzenia i podpisuje umowę serwisową przedłużenia gwarancji.

Pięcioletnia gwarancja na urządzenia grzewcze marki JUNKERS to przede wszystkim większe bezpieczeństwo użytkowania, zmniejszenie kosztów eksploatacji i brak niespodziewanych usterek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *