AGD DOM Z PRZYSZŁOŚCIĄ Małe AGD odkurzacze

Bezprzewodowy odkurzacz i siekiera, o której wszyscy mówią

bezprzewodowy odkurzacz Combi

Wszystko wskazuje na to, że rynek RTV i AGD ruszył po wiosennym zastoju. Mimo iż mieliśmy kilka premier urządzeń mobilnych czy komputerów brakowało solidnego sprzętu gospodarstwa domowego oraz nowoczesnych gadżetów ogrodowych. Ten artykuł jest początkiem wysypu wielu urządzeń dla domu, które spokojnie można określić mianem nowoczesnych i ewoluujących w dobrym kierunku.

Odkurzacz Philipsa – bezprzewodowy transformer

ręczny odkurzacz bezprzewodowy Philips

Ręczne odkurzacze bezprzewodowe używane są głównie przez kierowców. Tym bardziej rewolucyjny jest pomysł marki Philips, która stworzyła odkurzacz mogący bez problemu posłużyć za pełnowymiarowy bez problemu nadający się do sprzątania w domu. Trzeba podkreślić, że odkurzacz działa bezprzewodowo. Nie posiada żadnego kabla, nawet gdy robimy z niego pełnowymiarowy odkurzacz do domu. Model Philips PowerPro Duo jest niezwykle wydajnym urządzeniem, które generuje wysoką moc ssącą. Według producenta długość odkurzania na jednym akumulatorze wynosi 25 minut. To typowy czas sprzątania pomieszczeń, wciągania kurzu oraz wielu innych czynności higienicznych w domu. Jeżeli nie macie manii sprzątania i nie robicie tego codziennie lub co drugi dzień ten odkurzacz spisze się w waszym domu idealnie.

O co chodzi z tą siekierą?

Pisał o tym chyba każdy portal i strona związana z technologią, RTV, agd oraz ogrodnictwem. Asymetryczna siekiera zwana także dźwigniową to przełom w rąbaniu drewna, który przygotowali dla nas Niemcy. Jej niezwykłą cechą tak przyciągającą zainteresowanie internetowych mediów jest na nowo zaprojektowana głownia, która nie przypomina normalnej siekiery. Jej kształt to połączenie różnych zagięć metalu i nietypowego ostrza. Przy jej użyciu rąbanie drewna jest nie tylko o wiele szybsze, ale i bezpieczniejsze. Przy odpowiednim zastosowaniu tej siekiery można rozłupywać nawet najgrubsze i najtwardsze pieńki bez użycia wielkiej siły. Wszystko opiera się na nauce a dokładnie mówiąc fizyce. Niestety siekiera nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży chociaż można się jej spodziewać w sklepach jeszcze w tym roku. Jej początkowa cena to aż 200 euro, jednak wystarczy poczekać nieco dłużej by kupić ją o wiele taniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *