Nieruchomości rynek budowlany - aktualności

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Warszawa jako stolica kraju i ważny zespół urbanistyczny przyciąga do siebie wielu ludzi, którzy przyjeżdżają z myślą stałego zamieszkania. Tutaj szukają zatrudnienia, przyjaciół i oczywiście lokum. Jedna z firm deweloperskich Polnord S.A. ma szeroką ofertę mieszkań na sprzedaż w Warszawie. To oferta przygotowana również z myślą o młodych małżeństwach, które kupują swoje pierwsze mieszkanie i mogą skorzystać ze wsparcia finansowego programu MDM. Czy ty także wyjechałeś do stolicy i szukasz dla siebie mieszkania? Warszawa (sprawdź) cię nie zawiedzie!

Mieszkania Warszawa
Oferta nowych mieszkań w Warszawie

Polnord proponuje swoim klientom aż trzy lokalizacje nowych mieszkań w Warszawie. Są to trzy wyjątkowe projekty mieszkaniowe: Stacja Kazimierz, Śródmieście Wilanów i Brzozowy Zakątek. Czym charakteryzuje się każda z tych ofert? Stacja Kazimierz to atrakcyjne mieszkania powstające na warszawskiej Woli. Zostało kilka mieszkań z pierwszego etapu budowlanego. Drugi etap zakończy się odbiorem lokali w 2017 roku. Inwestycja znajduje się przy ul. Jana Kazimierza na Woli, która prężnie się rozwija. Ta dzielnica cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na rozbudowę II linii metra. Nowo powstające osiedle nowoczesnych budynków jest dobrze odizolowane od hałasu głównych ulic, ale jednocześnie dobrze skomunikowane. Samochodem w 5 minut dojedziemy stąd do centrum Warszawy. W odległości 300 m od osiedla kursują cztery linie tramwajowe oraz aż dziewięć autobusowych.

Stacja Kazimierz
Nowe osiedle mieszkaniowe Stacja Kazimierz

Z kolei Śródmieście Wilanów to kompleks sześciu prestiżowych budynków wielorodzinnych. Inwestycję zlokalizowano w centralnej części miasteczka Wilanów. Cztery budynki już wybudowano, dwa jeszcze są w trakcie budowy. Osiedle zaprojektowano z rozmachem. Całość odznacza się kompleksowością i spójnością urbanistyczną oraz najwyższą jakością wykonania. Śródmieście Wilanów to prestiż zamieszkania i wygoda. Lokale są nowoczesne i przestronne. Do mieszkań prowadzą szerokie, reprezentacyjne klatki schodowe i portalowe drzwi wejściowe. Miłośnicy przyrody mają do wyboru lokale z balkonami, tarasami i ogródkami przy dziedzińcach. W tej ofercie znajdziemy zarówno małe mieszkania 1-, 2-pokojowe, jak i duże mieszkania z trzema albo czterema pokojami.

Mieszkania w Warszawie
Śródmieście Wilanów

Brzozowy Zakątek stanowi kompleks trzech eleganckich budynków położonych w południowej części miasteczka Wilanów. To inwestycja skierowana głównie do rodzin z małymi dziećmi, która powstaje u zbiegu ulic Branickiego i Zdrowej. Na odgrodzonym dziedzińcu znajdują się place zabaw i liczne atrakcje dla najmłodszych. Atuty osiedla to bliskość naturalnej zieleni, przestronny dziedziniec i modernistyczna architektura. Większość mieszkań jest dwustronna i podzielona na strefy dzienne i nocne umożliwiające dowolną aranżację przestrzeni.

Warszawa mieszkania
Brzozowy Zakątek

Jak widać, Warszawa ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o nowe mieszkania dla przybywających lokatorów. Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z ofertą nowych mieszkań w stolicy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *