Nieruchomości rynek budowlany - aktualności

Nowe mieszkania w Warszawie

Firma Polnord prowadzi działalność deweloperską w segmencie mieszkaniowym i komercyjnym. Aktualną ofertę firmy Polnord stanowią nowe mieszkania w Warszawie. W Wilanowie i na Woli można zakupić nowe mieszkania i lokale handlowo-usługowe. Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „mieszkania Warszawa”, z pewnością pojawiają się nam takie propozycje, jak: Śródmieście Wilanów, Brzozowy Zakątek czy Stacja Kazimierz.

Śródmieście Wilanów, budynek E
Śródmieście Wilanów, budynek E

Osiedle Śródmieście Wilanów to kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy – Wilanowie. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się zabytkowy pałac i park w Wilanowie. Osiedle położone jest zaledwie 8 km od centrum Warszawy. Obecnie budowane są budynki E i F. Data zakończenia ostatniego etapu osiedla – budynku E – planowana jest na czwarty kwartał 2016 roku. Atutami mieszkań na osiedlu Śródmieście Wilanów są: popularne metraże, doskonała ergonomia powierzchni, nowoczesny design i możliwość kupna mieszkania wykończonego pod klucz.

Stacja Kazimierz powstająca na Woli przy ul. Jana Kazimierza to projekt charakteryzujący się dbałością o szczegóły – widoczną na elewacjach, bogato wykończonych częściach wspólnych budynków oraz w samych mieszkaniach. Na Woli powstają dwa budynki. Ruszyła już sprzedaż mieszkań w drugim budynku (data zakończenia budowy: pierwszy kwartał 2017 roku). Stacja Kazimierz to mieszkania w Warszawie o zróżnicowanych metrażach: od 35 do 106 m². Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony, a mieszkania na parterach przestronne ogródki. Duży wybór mieszkań dwu- i trzypokojowych to oferta idealna dla osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania.

Nowa oferta mieszkań w Wilanowie - Brzozowy Zakątek
Nowa oferta mieszkań w Wilanowie – Brzozowy Zakątek

Nowe mieszkania w Warszawie powstają również na miasteczku Wilanów przy ul. Branickiego i ul. Zdrowej, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Osiedle nazywa się Brzozowy Zakątek i obejmuje 124 przestronne mieszkania – w większości kilkupokojowe. Jednym z największych atutów osiedla jest strefa rekreacyjno-wypoczynkowa zwieńczona placami zabaw dla dzieci i brzozowym zagajnikiem na wewnętrznym dziedzińcu. Większość mieszkań na osiedlu Brzozowy Zakątek w Warszawie dostępna jest w programie rządowych dopłat „Mieszkanie dla Młodych”. Więcej informacji o nowych mieszkaniach w Warszawie można znaleźć na stronie internetowej firmy Polnord lub bezpośrednio pod adresem http://www.polnord.pl/inwestycje-w-sprzedazy/warszawa.

Przeczytaj koniecznie:  Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *