Nieruchomości rynek budowlany - aktualności

Nowe mieszkania w Gdyni

Marzysz o pięknym, kameralnym mieszkaniu niedaleko morza? Cenisz sobie komfort, bliskość natury, a jednocześnie zależy ci na szybkim dostępie do atrakcji miasta? Jeśli tak, to zajrzyj do oferty firmy POLNORD S.A. Jest to jedna z największych i najbardziej doświadczonych firm w Polsce na rynku budowlanym i deweloperskim, która aktualnie realizuje projekt kameralnego osiedla między Sopotem a Gdynią.

Mieszkania w Gdyni
Oferta mieszkań na sprzedaż w Gdyni

W otoczeniu urokliwych, zielonych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego powstaje kameralne osiedle dwupiętrowych apartamentowców – Brama Sopocka. Osiedle to posadowiono na przestronnej, otoczonej zielenią działce, co sprzyja wyciszeniu i relaksowi. To idealne miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie spokój, ale jednocześnie chcą mieć szybki dostęp do możliwości, jakie daje miasto. Dziewięć kameralnych budynków, czyli pierwszy etap osiedla, jest już wybudowane. Budynki z drugiego etapu będą oddane w pierwszym kwartale 2017 roku.

Brama Sopocka
Osiedle Brama Sopocka – wizualizacja

Gdzie dokładnie zlokalizowane są nowe mieszkania? Gdynia (sprawdź) przyciąga lokatorów swoją nowoczesnością, ale nie bez znaczenia jest również bliskość pozostałych trójmiejskich aglomeracji. Nowe mieszkania „Bramy Sopockiej” zlokalizowano przy jednej z najciekawszych gdyńskich ulic – ul. Sopockiej, położonej w południowej części miasta, na granicy z Sopotem. Do Gdańska i Sopotu można dojechać bardzo szybko. Nowe osiedle leży zaledwie niecałe 100 metrów od jednej z najważniejszych ulic Gdyni – ul. Wielkopolskiej, przy której dostępna jest bogata infrastruktura komunikacyjna, oświatowa i handlowo-usługowa Gdyni.

Osiedle Brama Sopocka
Wejście do budynku

Z osiedla „Brama Sopocka” w dwie minuty pieszo dojedziemy do przystanku komunikacji miejskiej, w 5 minut do sklepów i punktów handlowych, w 8 minut do szkoły, przedszkola, poczty czy przychodni. Jeśli będziemy poruszać się samochodem, w 8 minut dotrzemy do centrum Gdyni, w 10 minut do plaży w Sopocie, a w 25 minut do centrum Gdańska. Jak widać, nowe osiedle jest dobrą bazą wypadową do ważnych miejsc, zatem wszędzie szybko i łatwo możemy się dostać czy to na piechotę, czy innym środkiem lokomocji.

Czym charakteryzują się mieszkania na osiedlu Brama Sopocka? Są to przestronne mieszkania 2- i 4-pokojowe oraz mieszkania z antresolami. Małe, jednoklatkowe budynki oferują jedynie sześć eleganckich apartamentów – po dwa na każdej kondygnacji. Przy mieszkaniach parterowych znajdują się wyjścia na wydzielone przestronne ogródki. W budynkach zainstalowano wideo-domofony. Cena takiego apartamentu to ponad 6 tys. za m2 wzwyż. Mieszkania są jednak warte swojej ceny i sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.