Nieruchomości rynek budowlany - aktualności

Mieszkania na sprzedaż w Gdańsku

Polnord to deweloper, który proponuje w Gdańsku nowe mieszkania w dwóch atrakcyjnych lokalizacjach. Inwestycje nazwano „Dwa Tarasy” i „2 Potoki”. Jeśli jesteś singlem i szukasz małej kawalerki albo masz rodzinę i pragniesz ustatkować się w jakimś niedrogim mieszkaniu, świetnie trafiłeś! Przejrzyj ofertę Polnord S.A. i wybierz coś dla siebie. Mieszkanie nad morzem w Gdańsku? Czemu nie?! Dlaczego warto zwrócić uwagę na osiedla „Dwa Tarasy” i „2 Potoki”?

Mieszkania Gdańsk
Dwa Tarasy – eleganckie osiedle w Gdańsku

Inwestycję „Dwa Tarasy” zlokalizowano w dzielnicy Ujeścisko, bardzo blisko morenowych wzgórz i terenów zielonych. Osiedle powstaje etapowo. Wszystkich lokali będzie 334, z czego już ponad połowa została zakupiona. Trzy budynki z pierwszego etapu budowy już oddano do użytkowania. Pozostałe mieszkania mają termin odbioru w 2016 roku. Osiedle jest oddalone od centrum Gdańska o 3 km, jednak rozbudowana komunikacja miejska (autobusy, tramwaj, obwodnica) umożliwia szybki dojazd do wszystkich ośrodków Trójmiasta.

Dwa Tarasy
Zagospodarowanie terenu na osiedlu „Dwa Tarasy”

Na osiedlu „Dwa Tarasy” znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażu od 40 do 75 metrów kwadratowych. Pomieszczenia są ergonomiczne, funkcjonalne i modne, bo przestronne, dające możliwość indywidualnej aranżacji. Przy mieszkaniach parterowych zlokalizowane są na wysokim tarasie nad halą garażową przestronne ogródki. Z kolei kompleks nowoczesnych, kameralnych i komfortowych budynków powstałych w dzielnicy Gdańsk Południe to kolejna propozycja od Polnord. Są to nowe mieszkania w Gdańsku (tutaj), zaprojektowane z myślą o poczuciu bezpieczeństwa mieszkańców. Przez osiedle, pełne zieleni i terenów rekreacyjno-sportowych, przepływają dwa potoki (stąd nazwa osiedla).

Mieszkania Gdańsk
Osiedle „2 Potoki”

Mieszkania z inwestycji „2 Potoki” można nabyć w naprawdę atrakcyjnej cenie, z wysokim standardem wykończenia. Mieszkania posiadają wydzielone kuchnie i sypialnie na planie kwadratu. Ponadto w odniesieniu do obu inwestycji można ubiegać się o dopłaty w programie rządowym Mieszkanie dla Młodych. Mieszkania są dwustronne, widne, a otoczenie sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w Gdańsku, przemyśl propozycję Polnord S.A., bo jest naprawdę warta uwagi i atrakcyjna cenowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *