Porady ogrodnicze

Tarcica dębowa wędzona

Tarcica dębowa jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do produkcji podłóg i mebli. Szczególnie ceni się ja jako drewno na blaty stołowe, które – dzięki właściwościom dębiny – są odporne na rysowanie i inne mechaniczne uszkodzenia. W asortymencie firmy Drymar jest również tarcica wędzona o wyjątkowych walorach estetycznych i podwyższonej trwałości.

Na blaty stołowe

Tarcica jest materiałem uniwersalnym, który służy do produkcji mebli, drzwi i okien, a także do wykańczania wnętrz. Dębowe drewno jest jednak szczególnie polecane na blaty stołowe. Zaletą takich mebli jest nie tylko wysoka trwałość, ale też piękno i elegancja, jakie kryją się w naturalnym drewnie dębu. Połączenie tych cech sprawia, że nawet intensywnie eksploatowany stół po wielu latach wciąż będzie zachowywał swój pierwotny urok. Jego dodatkową zaletą jest możliwość odświeżenia poprzez szlifowanie powierzchni i jej ponowne zabezpieczenie lakierem lub olejem mineralnym.

Atrakcyjny wygląd drewna wędzonego

Tarcica wędzona nie jest nowym produktem, bowiem taką obróbkę drewna stosowano już dziesiątki lat temu. Tarcica nieobrzynana jest poddawana działaniu oparów amoniaku w specjalnych komorach do wędzenia. Efektem takiego zabiegu są bardzo ciemna barwa drewna oraz jego większa wytrzymałość. Dodatkowo drewno może być poddawane zabiegom postarzania, dzięki czemu wykonane z niego meble zyskują rustykalny wygląd. Producent tarcicy oferuje są w kilka klasach do wyboru.

Atrakcyjne ceny producenta

Jednym z produktów firmy Drymar jest wędzona tarcica. Cena tego artykułu z pewnością stanowi zachętę do zakupu. Jest bowiem wyjątkowo niska i konkurencyjna w stosunku do ofert składów budowlanych. Kupując materiał wprost u producenta, zyskujesz możliwość zmniejszenia kosztów remontu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów. Jeśli potrzebna Ci tarcica, ceny materiału w ofercie Drymar pomogą Ci podjąć decyzję o jej zakupie. Zyskujesz również możliwość wybierania wśród wielu unikalnych wzorów i niepowtarzalnych odcieni desek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.