Wystrój wnętrz

Rolety okienne, żaluzje, plisy oraz moskitiery – przegląd osłon okiennych

Spis treści

Rolety

Rolety to jeden z najskuteczniejszych i najprostszych sposobów na zapewnienie sobie prywatności, a także ograniczenie nasłonecznienia w ciągu dnia.

Żaluzje aluminiowe i drewniane

Żaluzje to tradycyjne rozwiązanie pozwalające zmniejszyć nasłonecznienie wnętrz oraz zapewniające ochronę przed wścibskimi spojrzeniami. Mimo to cieszy się wciąż sporą popularnością. Wiedząc o tym zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie nie zabrakło nowoczesnych, eleganckich i stylowych rolet, które są nie tylko trwałe, ale również proste w obsłudze i funkcjonalne.

Oferujemy lekkie i niedrogie żaluzje aluminiowe, które sprawdzą się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w siedzibach firm i biurach. Kolejną propozycją, jaką mamy dla naszych klientów są klasyczne i efektowne rolety drewniane, które idealnie pasują do tradycyjnie urządzonych wnętrz. Wszystkie nasze propozycje są solidne i trwałe. Z pewnością posłużą więc przez wiele lat.

Plisy

Plisy to jedne z najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie osłon okiennych, które cieszy się coraz większą popularnością. W trosce o potrzeby naszych klientów zadbaliśmy o to, by znalazły się również w naszej ofercie. To eleganckie, piękne i co równie ważne – funkcjonalne rozwiązanie, które stworzone jest z wysokiej jakości impregnowanych tkanin w wielu różnych wersjach kolorystycznych.

Co wyróżnia plisy spośród innych osłon okiennych? Przede wszystkim możliwość zsuwania ich zarówno od dołu jak i do góry, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem problemu nadmiernego nasłonecznienia. Impregnowana tkanina, z której są wykonane, sprawia, że kurz nie wnika wewnątrz plis, dzięki czemu są bardzo proste w utrzymaniu czystości. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznej elegancji.

Moskitiery

Podczas ciepłych, wiosennych i letnich miesięcy możliwość spania przy otwartym oknie to jedna z największych przyjemności. Niestety, często nie możemy z niej skorzystać z powodu niechcianych gości, wpadających do naszego mieszkania. Komary, meszki i muchy potrafią skutecznie zniechęcić nas do otwierania okna. Tymczasem nie musimy z tego rezygnować – wystarczy skorzystać z naszej oferty nowoczesnych i funkcjonalnych moskitier w dobrej cenie.

Oferujemy nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne moskitiery w wielu różnych wariantach. Posiadamy w swoim asortymencie tradycyjne moskitiery ramkowe, moskitiery rolowane, przesuwne i drzwiowe wykonywane na wymiar. Wszystkie charakteryzują się łatwością montażu i zapewniają maksymalną ochronę przed insektami. Wykonane z najwyższej jakości materiału posłużą przez wiele lat.

Gwarancja na produkty oraz montaż

Firmy zajmujące się produkcją przysłon okiennych stawiają na jakość materiałów, a także pełne doradztwo oraz fachową obsługę montażową. Jeśli chcemy się decydować na zakup powinniśmy rozważyć ofertę zawierającą w sobie wszystko co niezbędne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *