Nieruchomości rynek budowlany - aktualności

Osiedle City Park – najlepsza oferta mieszkaniowa w Łodzi

W wyszukiwarkę wpisujesz „mieszkania Łódź” i powinna pojawić się najlepsza z możliwych oferta, czyli mieszkania na osiedlu City Park. Firma Polnord latem 2015 roku kończy I etap inwestycji City Park, położonej przy ul. Żeligowskiego w Łodzi. II etap budowy ma zostać zakończony zimą 2016 roku. Już teraz prowadzona jest sprzedaż mieszkań. Obecnie powstaje nowy, ostatni już etap City Parku – budynek A3. W tym budynku mieszczą się najbardziej poszukiwane mieszkania o metrażach 32-81 m², od kawalerek po ustawne lokale czteropokojowe.

Mieszkania na sprzedaż na osiedlu City Park w Łodzi
Mieszkania na sprzedaż na osiedlu City Park w Łodzi

City Park to zielona oaza w centrum Łodzi. Osiedle to powstaje w zielonej części ulicy Żeligowskiego i jest bardzo dobrą ofertą mieszkaniową. Lokalizacja City Parku i jego nowoczesne budownictwo z pewnością spodobają się osobom, które jednocześnie cenią sobie wygody miejskiego życia, a po pracy spokój i ciszę. Dużym atutem osiedla City Park jest jego dobra lokalizacja. Do ul. Piotrowskiej i do centrum Łodzi pieszo jest niecałe 15 minut. Samochodem do aquaparku czy ogrodu botanicznego to zaledwie 5 minut.

Zielone patio wewnątrz osiedla z placem zabaw dla dzieci
Zielone patio wewnątrz osiedla z placem zabaw dla dzieci

Kompleks budynków osiedla City Park jest ogrodzony i całodobowo chroniony. W infrastrukturę osiedla wchodzą także: plac zabaw dla dzieci, ciche, zielone patio oraz przestronna hala garażowa pod dziedzińcem. W większości mieszkań istnieje możliwość wydzielenia widnej kuchni. Lokale z trzema i czterema pokojami zostały zaprojektowane z dodatkową, oddzielną toaletą albo garderobą. Duże okna w mieszkaniach sprawiają, że lokale są widne, słoneczne. Mieszkania parterowe posiadają duże ogródki, natomiast mieszkania na piętrach – balkony lub loggie. Pokoje w mieszkaniach są ustawne, budowane na planach kwadratu. Zastosowanie materiałów i technologii najwyższej jakości zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną mieszkań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *