BUDOWA I REMONT

Fornir drewniany wędzony

Fornir jest uniwersalnym materiałem, który pozwala stworzyć efektowne wykończenie wnętrza przy jednoczesnym niższym koszcie jego wykonania. Ta bardzo cienkie liście drewniane przeznaczone do naklejania na inne materiały, jak np. tańsze od litego drewna płyty wiórowe. Fornir naturalny doskonale zastępuje okleiny papierowe i z tworzyw sztucznych, perfekcyjnie naśladując lite drewno.

Naturalne materiały

Cechą, która wyróżnia fornir drewniany, jest jego naturalność. Materiał ten pozyskuje się bowiem poprzez ścinacie bardzo cienkiej warstwy drewna. Dzięki temu powstaje rodzaj desek o grubości od 0,6 do 1,5 mm. Wykonuje się je z takich odmian drewna jak dąb europejski wędzony, czy dzięki czemu są trwałe i wyróżniają się ciekawą kolorystyką. Na szczególną uwagę zasługuje fornir dębowy, który zachowuje wszystkie cechy tego wyjątkowo cenionego drewna. Dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, może być wykorzystywany do oklejania mebli, ścianek działowych czy przepierzeń w intensywnie eksploatowanych miejscach. Za pomocą tego materiału możesz też efektownie urządzić biuro lub firmę. Doskonale prezentują się bowiem wykończone fornirem lady recepcyjne, regały sklepowe, drzwi wejściowe w hotelach czy meble kawiarniane.

Szeroki wybór fornirów

Jeśli do wykończenia domu, mieszkania lub firmy chcesz wykorzystać fornir producent wyrobów drewnianych, Drymar oferuje ten materiał w wielu atrakcyjnych wariantach. W asortymencie znajdziesz nie tylko fornir dębowy ale również akacje, dąb czerwony i wiele innych gatunków drewna. Różnorodność obejmuje również kolorystykę produktów. Są one dostępne w wielu odcieniach brązu, od jasnych po zbliżone odcieniem do czerni. Taka oferta pozwala na dopasowanie rodzaju produktu do zaprojektowanej aranżacji wnętrza czy innych, już wykonanych elementów wystroju. Wykorzystując fornir drewniany w różnych kolorach, możesz też tworzyć niebanalne, wieloodcieniowe kompozycje.

Atrakcyjne ceny produktów prosto od producenta

O wyjątkowej popularności forniru decyduje również jego cena, która warunkuje koszty wykończenia wnętrza, zabudowy wnęki czy produkcji mebli. Połączenie cienkich płatów drewna z tańszymi materiałami pozwala stworzyć efekt eleganckich drewnianych mebli, drzwi czy innych elementów wystroju. Jeśli zdecydujesz się na produkowany przez firmę drymar.pl fornir drewniany – cena będzie jeszcze atrakcyjniejsza, bo materiał zamówisz wprost u producenta. Na jej wysokość wpływa brak pośredników i konieczności opłacania marż handlowych. Dodatkowo zyskujesz gwarancję wysokiej jakości produktu, który nie jest przemieszczany pomiędzy magazynami a składami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.