Kuchnia Pokój dziecięcy Wnętrza

Szablony malarskie odmienią każde wnętrze w kilka chwil

Remont mieszkania to zawsze duże i kosztowne przedsięwzięcie, na które nie każdy z nas ma czas i pieniądze. Nie oznacza to jednak, że nie ma szybszych, tańszych i łatwiejszych sposobów na zmianę wystroju naszego mieszkania. Wystarczy trochę pomysłowości, by w jeden dzień całkowicie odmienić swoje cztery ściany. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą szablony malarskie!

Kilka słów o poprawnym zastosowaniu szablonów malarskich

Szablony malarskie to przydatny gadżet podczas szybkiego odświeżania mieszkania. Dzięki nim można namalować na ścianie gotowe wzory, dopasowane do aranżacji i naszego gustu. Paleta szablonów malarskich jest naprawdę duża, co więcej, niektóre firmy, na przykład Deco Strefa, oferują projekty tematyczne, takie jak motywy roślinne, zwierzęce, abstrakcyjne czy dedykowane dzieciom. Dzięki temu rozwiązaniu nasz salon, czy sypialnia będzie prezentować się naprawdę oryginalnie. Co ważne, szablony malarskie są bardzo proste w aplikacji, dlatego z powodzeniem poradzimy sobie z tym sami, bez potrzeby wzywania fachowca.

Ale jak korzystać z szablonów malarskich w poprawny sposób? Musimy pamiętać o kilku szczegółach. Przede wszystkim należy zabezpieczyć podłogę, meble i inne elementy wyposażenia pokoju przed zachlapaniem farbą. Następnie należy przykleić szablon do ściany w idealny sposób – pomóc może poziomica, aby szablon był równy. Gdy już znajdziemy odpowiednie położenie, przyklejamy szablon do ściany przy pomocy taśmy samoprzylepnej. Dzięki temu podczas malowania szablon nie będzie się ślizgać i przesuwać.

Pomysły na wykorzystanie szablonów malarskich

Pomysłów na wykorzystanie malarskich szablonów jest naprawdę wiele. Bardzo modne są ostatnio szablony z sentencjami znanych osób nawiązujące do miłości, czy życia rodzinnego. Taki napis znajdujący się na ścianie nad łóżkiem w sypialni, bądź nad kanapą w salonie będzie świetnym uzupełnieniem wnętrza i alternatywą dla obrazów, które nie pasują do każdego wnętrza. Z kolei do pokojów dziecięcych możemy wybierać spośród wielu ciekawych szablonów przedstawiających zwierzaki albo znane postacie z bajek. Z kolei na ścianie w gabinecie, czy nad biurkiem w kąciku salonu gustownie będzie się prezentować szablon architektoniczny, przedstawiający znany zakątek świata i jego charakterystyczną zabudowę. W romantycznej sypialni pięknie będą się wyglądać szablony w kształcie delikatnych kwiatów i drzew.

Oferta sklepu Deco Strefa jest w tym przypadku bardzo rozbudowana i stale się powiększa o najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, dlatego każdy z nas znajdzie tam bez wątpienia coś dla siebie. Aby ułatwić nam wyszukiwanie, na stronie sklepu powstało kilkanaście zakładek, dzielących tematycznie wszystkie malarskie szablony. Znajdziemy tam między innymi szablony z kategorii: abstrakcje, architektura, dla dzieci, drzewa, geograficzne, dla kobiet, ornamenty, kwiaty, roślinne, roślinne chińskie, sentencje, sport, symbole, sylwetki czy tribale i zwierzęta. Tak szeroki wachlarz szablonów malarskich znajdzie zastosowanie w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, kuchni, łazience, a także w przedpokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.