Meble Pokój dziecięcy

Meble dziecięce na długie lata

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny jest związane z licznymi emocjami. Radość, nieograniczona miłość, ale także obawa, troska, potrzeba zapewnienia bytu. Noworodek to bardzo delikatna istota, która swoje potrzeby komunikuje płaczem i uśmiechem.

Z myślą o świeżo upieczonych rodzicach powstały produkty Feretti, które znacznie ułatwią przebrniecie przez kolejne etapy życia dziecka.

pokój dziecka

Bezpieczeństwo

Dla małej istotki jaką jest maluszek najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa. Dostarczają go rodzice tkliwie otaczając swoją pociechę miłością i ciepłem domowego ogniska. Jednak, aby ono powstało potrzebnych jest kilka elementów niezbędnych do zagospodarowania przestrzeni w pokoiku dziecięcym. Puste ściany nie działają na dziecko rozwijająco, dlatego tak istotną rolę pełnią dziecięce mebelki.

Produkty Feretti zapewnią maluszkowi i jego rodzicom wszystko co jest im potrzebne, aby pokój niemowlęcia był przytulny. Wśród asortymentu znajdziemy takie produkty jak łóżeczka, materace, kołyski, komody, szafy a także pościele. Firma spełnia wszystkie standardy i normy europejskie, co sprawia, że ich produkty są bezpieczne w użytkowaniu dla dzieci. Wieloletnie doświadczanie spowodowało, że firma Feretti kładzie duży nacisk na produkty wysokiej jakości, które będą cieszyły użytkowników trwałością.

Design

Meble Feretti cechuje niezwykła estetyka. Utrzymane są w jasnych, ale jednocześnie ciepłych kolorach, które wpasują się do każdego wnętrza. Niektóre mebelki zostały udekorowane delikatnym akcentem kolorystycznym, który jednak nie dominuje nad całością lecz z nią współgra. Gama kolorystyczna zapewnia ukojenie i chroni małe dzieci przed natłokiem bodźców. Meble charakteryzują się łagodnymi kształtami, które wpasowują się zarówno u osób lubiących styl nowoczesny jak i z innej epoki.

Asortyment sklepu pozwala na wybranie interesującej nas pozycji lub skomponowanie całej kolekcji w ramach danego produktu. W jednym sklepie możemy skompletować łóżeczko, przewijak dla niemowlaka oraz akcesoria takie jak pościel czy rożek. Komody pielęgnacyjne, łóżeczka i kołyski mają dodatkowo wbudowane kółka, które ułatwiają przetransportowanie mebelka w pokoju jeżeli jest to konieczne, co sprawia, że meble są wygodne w użytkowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.