Akcesoria remontowe Elektronarzędzia Narzędzia narzędzia warsztatowe

Narzędzia wielofunkcyjne firmy BOSCH

Oscylacyjne narzędzia wielofunkcyjne BOSCH to narzędzia niezwykle wszechstronne i praktyczne, ułatwiające pracę nie tylko podczas budowy czy remontowania domu, ale ogólnie we wszelkich czynnościach przydomowych. Narzędzia wielofunkcyjne BOSCH to możliwość urzeczywistnienia pomysłów niejednego majsterkowicza. Cięcie, szlifowanie, piłowanie, frezowanie… przy użyciu jednego urządzenia? Od dziś to żaden problem!

Wycinanie płytek za pomocą narzędzia wielofunkcyjnego BOSCH
Wycinanie płytek za pomocą narzędzia wielofunkcyjnego BOSCH

Do narzędzi wielofunkcyjnych marki BOSCH należą modele: PMF 250 CES, PMF 190 E i PMF 10,8 LI. Za możliwość różnorodnego wykorzystania narzędzia wielofunkcyjnego BOSCH odpowiada bogaty asortyment osprzętu. Nieważne, czy masz wykonać prace wymagające precyzji w domu czy w ogrodzie. Akcesoria do narzędzi wielofunkcyjnych BOSCH pozwalają je użyć w tak różny sposób, że bez problemu uporasz się z każdym zadaniem. Dzięki uchwytowi narzędziowemu z uniwersalną śrubą wymiana osprzętu jest szybka i łatwa – przy użyciu klucza sześciokątnego. W modelu PMF 250 CES wymiana osprzętu jest jeszcze prostsza, bo beznarzędziowa.

Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH PMF 190 E Set
Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH PMF 190 E Set

Narzędzie wielofunkcyjne BOSCH jest wprost nieocenioną pomocą podczas remontu. Dzięki odpowiednim akcesoriom z łatwością poradzisz sobie np. z wycięciami w płytach gipsowo-kartonowych pod przewody kanalizacyjne, wyszlifowaniem farby i podkładów, przecięciem fugi elastycznej, dokładnym oczyszczeniem pozostałości po kleju do płytek itp. Narzędzia wielofunkcyjne marki BOSCH sprawdzają się również w pracach w ogrodzie, np. w szlifowaniu drewna i metalu. Z narzędziem wielofunkcyjnym BOSCH zrobisz niemalże wszystko: odrdzewisz poręcze na tarasie, odnowisz fugi w łazience, zastąpisz wykładzinę pięknym parkietem, wyszlifujesz nierówności na ścianach… Warto poznać bogaty osprzęt narzędzi wielofunkcyjnych BOSCH i przekonać się samemu, że prace remontowe mogą być przyjemne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.