DOM Z PRZYSZŁOŚCIĄ ekologia i oszczędność w domu RTV

Telefon stacjonarny od sieci komórkowej – korzyści

Era telefonów stacjonarnych przeminęła. Trudno przyciągnąć nowych klientów do opłacania abonamentu za telefon domowy, gdy praktycznie każdy ma swoją komórkę. Jest to tym trudniejsze, że doładowania na kartę mogą występować w formach opłaty za 3 lub nawet 6 miesięcy. Sieci komórkowe rozpieściły ludzi nielimitowanymi rozmowami i smartfonami za złotówkę. Czy telefon stacjonarny ma prawo bytu? I czy oferta znanych sieci komórkowych dotycząca numerów domowych może okazać się krokiem w stronę powrotu do posiadania stałego aparatu telefonicznego?

W tej sytuacji stacjonarny wygrywa z komórką

telefon stacjonarny na kartę z czarnymi cyframi na guzikach
źródło: https://pixabay.com/

Rozmowy między krajami na telefonach komórkowych nigdy nie było komfortowe. Problem dotyczył zwykle kosztów, jakie trzeba było ponieść za minutę takiej rozmowy. Telefony stacjonarne od wielu lat oferują lepsze stawki za minutę. Telefon stacjonarny na kartę pozwala na nielimitowane rozmowy międzynarodowe pod warunkiem, że są to numery stacjonarne (sprawdź). Orange posiada 2 pakiety pozwalające na oszczędność rozmów zagranicznych. Jeden z nich to typowa taryfa nocna, dzięki której rozmawiamy za darmo w od godziny 18:00 do 8 rano. Jej cena różni się od drugiego pakietu, który znosi te limity i oferuje darmowe rozmowy przez 24 godziny na dobę, o jakieś 8 złotych. Lepiej dopłacić te 8 złotych, by nie mieć żadnych limitów. Chociaż z drugiej strony rozmowa z rodziną mieszkającą w USA lub Kanadzie będzie toczyć się przede wszystkim w godzinach 19-20:00. Dużo wody w Wiśle upłynie, zanim komórki otrzymają korzystne oferty rozmów zagranicznych w abonamencie, nie mówiąc już o karcie.

Stacjonarny dla pracujących w domu

Dla osób pracujących w domu i wykonujących wolny zawód telefon stacjonarny nie jest przeżytkiem. Ich postępowanie jest bardzo logiczne. Noszenie ze sobą dwóch telefonów komórkowych może być uciążliwe. Urządzenie stacjonarne sprawia, że nie jesteśmy niewolnikami naszej pracy. Nowoczesny telefon domowy na kartę sim klasy Panasonic KX-TG6812PDB lub KX-PRW110 zapewni wszystkie funkcje małego biura przy eleganckim wyglądzie sprzętu. Są to modele bezprzewodowe, działające nawet do kilkudziesięciu metrów od stacji. Przy najniższym abonamencie możemy wyjść na posiadaniu stacjonarki bardzo tanio. W końcu to do nas będą dzwonić. A za rozmowy krajowe będą nielimitowane. Grupa ludzi pracujących w domach lub prowadzących małą działalność gospodarczą rośnie i potrzebuje oferty skierowanych do firm jedno, lub dwuosobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *