AGD lodówki Małe AGD odkurzacze roboty

Nowoczesny sprzęt AGD od LG: technologie, które ułatwiają życie

Podczas pokazu InnoFest w Berlinie, który odbył się 10-11 kwietnia LG Electronics pokazała nowy sprzęt AGD. Wśród nowości były między innymi lodówki z podwójnymi drzwiami, pralko-suszarka z technologią 6 Motion Direct Drive, solarny piekarnik z wkładem z węgla drzewnego, odkurzacz Hom-Bot Square oraz zmywarka parowa TrueSteam.

Lodówka LG
Nowoczesna lodówka LG (www.lg.com)

Dwuwarstwowe drzwi Door-in-Door  maja zapewnić nowym lodówkom łatwy dostęp do produktów, z których korzystamy najczęściej. Konstrukcja ta ułatwia użytkowanie lodówki i zwiększa szczelność głównej komory.  Dzięki niej zmniejszymy zużycie prądu i zaoszczędzimy na rachunkach.

Lodówka LG - door in door
Lodówka LG – model klasy premium z podwójnymi drzwiami DOOR IN DOOR (zdjęcie ze strony producenta)

Odkurzacz Hom-Bot Square to nowa odsłona robota odkurzającego wyposażonego w funkcję Corner Master, na którą składają się: kwadratowa obudowa i dłuższe szczotki oraz poprawione czujniki. LG zastosowała również technologię Kompressor, która opiera się na systemie prasowania kurzu, umożliwiającym higieniczne opróżnianie pojemnika na brud.Dzięki funkcji Mapping oraz Wall Following odkurzacz swobodnie porusza się między meblami i dociera do każdego kąta, w którym kryje się kurz.

Inteligentny odkurzacz HOM-BOT SQUARE marki LG
Inteligentny odkurzacz HOM-BOT SQUARE marki LG (zdjęcie ze strony producenta)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.