BUDOWA I REMONT

Szybka pożyczka na remont

Nieraz w życiu pieniądze bywają potrzebne od zaraz, a tutaj jak na złość w portfelu pusto. Dzieje się tak zwłaszcza w czasie remontu mieszkania. Na początku wydaje się nam, że oszczędności wystarczą na dokończenie zaczętych robót, a niestety zwykle okazuje się, że nasze wyliczenia zawodzą. Jeśli nie chcemy zostawać z remontem w połowie, trzeba postawić na szybką pożyczkę. Z vivus.pl pożyczka sms od ręki jest możliwa. Przekonaj się sam!

Szybka pożyczka od ręki przez internet
Szybka pożyczka od ręki przez internet

Vivus Finance Spółka z o.o. udziela pożyczek w oparciu o przepisy polskiego prawa, określone w szczególności w Ustawie o kredycie konsumenckim. Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki wynosi 1600 zł, a okres jej spłaty to 30 dni. Oznacza to, że pożyczając po raz pierwszy pieniądze od vivus.pl, oddajesz dokładnie tyle samo, ile pożyczyłeś. Pożyczki sms z vivus.pl to minimum formalności i maksimum satysfakcji. Pieniądze przelewane są na konto klienta nawet w ciągu 15 minut. Pożyczki nie wymagają zastawu ani poręczenia.

Pieniądze w 15 minut od vivus.pl
Pieniądze w 15 minut od vivus.pl

Vivus.pl został odznaczony Złotym Laurem Klienta 2015, co odzwierciedla w pełni zadowolenie klientów z usług firmy. Szybkie pożyczki sms są dużym, choć doraźnym wsparciem w razie dodatkowych wydatków związanych z remontem. Z pewnością jednak pozwalają na dokończenie prac, by rozpoczęty remont nie poszedł na marne. Okres spłaty pożyczki można przedłużyć i dzieje się to zawsze zgodnie z wolą klienta, a nie automatycznie. Więcej informacji na temat pożyczki sms od ręki można znaleźć na stronie internetowej https://www.vivus.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *