podłogi

Podłoga na błysk

Która z Pań nie ma dość – i to nie tylko przed świętami – czyszczenia podłóg na kolanach czy ciągłego zmywania ich mopem. Jak zadbać o podłogi, by nie były matowe, by pięknie błyszczały i rzeczywiście wprawiały w zachwyt? By móc cieszyć się prawdziwie piękną i zadbaną podłogą, warto sięgnąć po nowoczesną froterkę FP 303 marki Kärcher. Jest to froterka przeznaczona do podłóg o pokryciach kamiennych, drewnianych, laminowanych, korkowych, PCV i linoleum. Urządzenie to można zatem stosować niemalże do każdego rodzaju podłogi.

Froterka do podłóg FP 303 marki Kärcher
Froterka do podłóg FP 303 marki Kärcher

Działanie froterki FP 303
Działanie froterki FP 303

W wyposażeniu standardowym froterki do podłóg FP 303 znajdują się trzy pady polerskie, papierowa torebka filtracyjna, wieszak na kabel zasilający i tekstylna torba ze schowkiem na zapasowe pady polerskie (tutaj). Oczywiście w trakcie eksploatacji urządzenia można wykorzystywać zarówno uniwersalne pady do polerowania (białe, puchate), jak również specjalne pady polerujące do podłóg woskowanych i podłóg drewnianych, pady polerujące do parkietów lakierowanych i laminatu czy pady polerujące do kamienia, linoleum i PCV.

Nowoczesna froterka FP 303 marki Kärcher pozwala w krótkim czasie i bez większego wysiłku przywrócić podłogom ich naturalny blask i sprawić, że będą wyglądały jak nowe. Urządzenie nadaje się również do pielęgnacji podłóg, zabezpieczając posadzki przed uszkodzeniami i wydłużając ich żywotność. Przed przystąpieniem do polerowania należy dokładnie odkurzyć i umyć podłogę. Następnie nanieść środek pielęgnacyjny i za pomocą froterki wypolerować aż do uzyskania żądanego połysku. Zaletą froterki FP 303 marki Kärcher jest ergonomiczny uchwyt i niewielkie kółka, które ułatwiają operowanie urządzeniem i jego przemieszczanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *