BUDOWA I REMONT Materiały budowlane

Malarz Roku Dekoral 2013 – konkurs dla profesjonalnych malarzy

malarz_roku DekoralW sierpniu wystartowała czwarta edycja konkursu Malarz Roku Dekoral, organizowanego przez firmę PPG Deco Polska. W tym roku konkurs odbędzie się po raz czwarty. Na zwycięzców czeka samochód dostawczo-osobowy Volkswagen Caddy oraz narzędzia malarskie.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przynależność do Klubu Dekoral Professional. Żeby zdobyć członkostwo należy zakupić produkty w jednym z ponad 40 sklepów Centrum Dekoral Professional ulokowanych na terenie całego kraju za kwotę minimum 1500 zł. Po wypełnieniu formularza otrzymamy kartę członkowską, która pozwoli nam zgłosić do konkursu inwestycję wykonaną przy użyciu produktów dostępnych w Centrach Dekoral. Termin wysyłania zgłoszeń upływa 31 grudnia 2013 r.

Ze wszystkich nadesłanych projektów, jury pod przewodnictwem Jarosława Domowicza, Managera Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional, wybierze 20 najlepszych, które wezmą udział w dalszej rywalizacji. Po ogłoszeniu najlepszej dwudziestki, po 20 lutego każda inwestycja zostanie szczegółowo zaprezentowana na oficjalnej stronie wydarzenia. Następnie od marca rozpocznie się głosowanie Internautów, które wyłoni Malarza Roku Dekoral Publiczności. Wszyscy głosujący, którzy oprócz ocenienia inwestycji pozostawią także komentarz, wezmą udział w konkursie dla internautów, w którym nagrodą jest usługa malowania pomieszczenia przez Malarza Certyfikowanego Dekoral przy wykorzystaniu profesjonalnych farb.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na 10 maja 2014 (chociaż głosowanie Internautów kończy się już 10 kwietnia). Jury przyzna tytuł Malarza Roku Dekoral 2013, a widzowie obecni na gali wybiorą Malarza Roku Publiczności 2013 spośród wykonawców 5-ciu najwyżej ocenionych realizacji biorących udział w głosowaniu internetowym.

Zwycięzca otrzyma samochód dostawczo-osobowy Volkswagen Caddy, a laureaci II i III miejsca specjalistyczne urządzenia do przeprowadzania robót malarskich i wykończeniowych. Jednak dla firm biorących udział w konkursie nie nagrody są najważniejsze, dla nich największą korzyścią jest możliwość publicznego zaprezentowania swoich dokonań i podpatrzenie sposobu pracy konkurencji.

Przeczytaj koniecznie:  Ubezpieczenie na czas remontu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *