BUDOWA I REMONT Materiały budowlane podłogi

Panele podłogowe na każdą kieszeń

W markecie budowlanym NOMI rozpoczęła się właśnie wyprzedaż paneli podłogowych. W atrakcyjnych cenach oferowane są różne rodzaje paneli na wykończenie podłóg. W ofercie znajdują się między innymi panele podłogowe o dekorze dąb marrone i grubości 7 mm. Panele te charakteryzują się bardzo wysoką klasą ścieralności i dużą wytrzymałością na ścieranie AC3. Struktura i kolorystyka naturalnego drewna z delikatnym połyskiem sprawiają, że panele te wkomponują się w każde pomieszczenie, współgrając z dodatkami i meblami. Panele te montowane są w systemie clic. Z panelami oferowane są listwy podłogowe.

Panele podłogowe w salonie
Panele podłogowe w salonie

Panel podłogowy Wiąz kanadyjski
Panel podłogowy Wiąz kanadyjski

Bardzo ciekawą propozycję wykończenia podłóg stanowią panele podłogowe Samba Fineline Krono Original. Panele mają grubość 7 mm i powierzchnię wiernie oddającą słoje drewna. Podłoga ułożona z panelu Samba Fineline z kolekcji Rustico spełni oczekiwania na nowoczesną podłogę o klasycznym wyglądzie naturalnego drewna. Panel podłogowy Samba Fineline montowany jest za pomocą systemu twin clic, dzięki czemu szybko i bezproblemowo można odmienić wygląd podłogi.

Jeśli wykończenie podłogi ma wyglądać klasycznie i stylowo, lepiej wybrać panel podłogowy wiąz kanadyjski o ciekawej kolorystyce, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych salonach, sypialniach i przedpokojach. Więcej modeli paneli podłogowych w ofercie wyprzedażowej marketu NOMI znaleźć można na stronie internetowej sklepu. Warto zapoznać się z ofertą tym bardziej, że na niektóre produkty promocyjne ceny są ograniczone terminem ważności.

Przeczytaj koniecznie:  Bambus na podłogę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *