AGD zmywarki

Ekonomiczna zmywarka od marki Bosch

Marka Bosch jest uznawana za jedną z najlepszych i najsolidniejszych jeśli chodzi o zmywarki. Modele przez nią oferowane są bardzo wysokiej jakości, charakteryzują się niską awaryjnością, a dzięki dodatkowym funkcjom i wysokiej klasie energetycznej pozwalają na bardzo ekonomiczne zmywanie. Ciekawie prezentuje się model Bosch SM S58N68EU.

Zmywarka Bosch
Zmywarka Bosch (www.bosch-home.pl)

Zmywarka z serii SM od Boscha to pojemne i solidnie wykonane urządzenie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Ma klasę energetyczną A++ oraz funkcję Variospeed, która skraca czas zmywania nawet o połowę – takie połączenie sprawia, że oszczędzamy wodę i energię bez ryzyka, że wyciągniemy ze zmywarki niedomyte naczynia. By zmywanie było jak najbardziej efektywne, zmywarka wyposażona jest w elektroniczny czujnik Aqua Sensor. Sprawdza on stopień zabrudzenia wody podczas mycia wstępnego, decydując o ilości odprowadzanej wody. Zmywarka może za jednym razem umyć 13 kompletów naczyń, ale jeśli nie załadujemy całej możemy włączyć funkcję połowy wsadu. Dzięki temu zmywarka jest jeszcze bardziej przyjazna dla środowiska.

Dużą zaletą jest też system GlasProtec, który pozwala na bezpieczne zmywanie delikatnych naczyń ze szkła i porcelany. Powierzchnie nie rysują się ani nie ulegają zmatowieniu. Dzięki specjalnemu uchwytowi można bezpiecznie wstawić do zmywarki szklane kieliszki. O optymalną twardość wody, która odgrywa ważną rolę podczas zmywania, dba funkcja AquaMix. Zmywanie może odbywać się w temperaturze 70 stopni, która radzi sobie nawet z mocno zabrudzonymi, zatłuszczonymi naczyniami. Wymiennik ciepła zapewnia dokładne, a przy tym energooszczędne suszenie. Zmywarka ma sześć programów zmywania w kilku różnych temperaturach. Wygodę zapewnia możliwość opóźnienia czasu startu urządzenia. Przed zalaniem chronią specjalne, wewnętrzne zabezpieczenia.

Nie bez znaczenia jest też wygląd tego modelu. Zmywarka ma wymiary 60 x 84,5 x 60 cm, zewnętrzny panel sterujący z wyświetlaczem LCD i stylowy srebrny kolor. Jest to model wolnostojący, pokryty warstwą ochronną mającą za zadanie chronić przed zostawianiem śladów dłoni. Dzięki ochronnej warstwie znacznie łatwiej utrzymać front w czystości. Zmywarka pracuje dość cicho (poziom hałasu 46 dB), na jeden cykl zużywa 6 litrów wody i 0,92 Kwh energii.

Ten model Boscha kosztuje około 2 000 złotych i jest dostępny zarówno w stacjonarnych, jak i internetowych sklepach AGD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *